Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztat „Geniusz żyje w każdym z nas” w Londynie

20 października 2018 - 10:00 - 21 października 2018 - 17:00

Warsztat szczególnie adresowany do aktywistów społecznych zainteresowanych wielowymiarowym rozwinięciem aktywności swojego środowiska (socjokreacja) oraz do osób chcących dokonać zmian w sobie, swojej relacji, rodzinie, firmie, środowisku.♥

Żebyś mogła (mógł) być zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie ♥

Czy odkryłeś swoje powołanie? Czy doświadczasz totalności istnienia i satysfakcji z tego faktu płynącej? Czy jesteś szczęśliwy? Czy relacje i społeczności, w których żyjesz napawają cię dumą i poczuciem, że żyjesz w świecie tobie bliskim? Czy odczuwasz, że masz wpływ na bieg rzeczy w twoim życiu? Czy uważasz, że życie ma sens? Czy doświadczyłeś zrozumienia, ktoś zachwycił się tobą, powiedział, że jest z ciebie dumny? Czy często zdarza ci się zachwycać genialnością, pięknem, doskonałym porządkiem natury?
Może zadziwiły cię niezrozumiałe, zagadkowe lub nieprawdopodobnie piękne, pełne mocy sny? Czy zdarza ci się dać czemuś porwać, zafascynować, poczuć brak ograniczeń i barier? Czy miałeś poczucie, że jesteś prowadzony, odnalazłeś natchnienie, inspirację dającą ci poczucie realizacji czegoś ważnego, wyjątkowego, potrzebnego tobie i innym? Czy zauważasz lub komunikują to inni, że jesteś niepowtarzalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, unikalny? Czy rutyna dnia codziennego w twoim życiu nie wywołuje poczucia zmęczenia, straconego czasu, niewykorzystania szans, odczucia zagubienia? Zdarza ci się podążyć za intuicją mimo że racjonalny umysł mówi co innego? Czy przepełnia cię czasami poczucie tęsknoty, odczuwasz w głębi duszy niepokój, zniecierpliwienie, brak satysfakcji?

Te i wiele innych symptomów, odczuć, komunikatów płynących z twego wnętrza lub z otaczającej rzeczywistości może pomóc w naprowadzeniu cię na ścieżkę twojej, duszy, serca, mocy, zachwytu i inspiracji, pełni i spontaniczności. To ścieżka geniusza, dajmoniona, naguala, jaźni. Człowieka kompletnego i naturalnego.

Gdy uwolnisz się od iluzji fałszywych wyobrażeń, stereotypowych poglądów, filtrów zaburzających percepcję, blokad w ciele, które nie pozwalają tobie na spontaniczną ekspresję i odczuwanie, od ocen i osądów oddzielających od tego co naturalnie tworzy jedność wszystkich składników rzeczywistości, wtedy poczujesz swobodę i lekkość. Odkryjesz, że coraz pełniej i bardziej naturalnie potrafisz przeżywać każdą chwilę, szybciej i trafniej podejmiesz istotne decyzje, znajdziesz więcej odwagi do współpracy z innymi, publicznego wyrażania tego co myślisz i czujesz bez obawy o ocenę i osąd. Świat w tajemniczy sposób doprowadzi do synchronicznych wydarzeń co zaowocuje w darach jakie do ciebie spłyną. Dostrzeżesz spełnienie i obfitość w każdej chwili swojego życia.

🍀Warsztat będzie przeprowadzony w formie praktycznych ćwiczeń pozwalających na skonfrontowanie się z doświadczeniami nagromadzonymi w postaci uwarunkowań ograniczających samoakceptację, poczucie wartości, generujących obawy i lęki, utrudniającymi komunikację z otoczeniem, dostęp do pokładów energii niezbędnych do podejmowania wyzwań i znaczących decyzji życiowych we wszystkich obszarach, dezorientujących i usztywniających przekonań głęboko zakorzenionych w kulturowych oraz społecznych stereotypach.

Wiedza, doświadczenie, odkrycia i zastosowania ♥

Warsztat poprowadzi Bogdan Oś – Wizjoner procesów społecznych, trener rozwoju osobistego, terapeuta. Motywuje, inspiruje, odkrywa geniusza w każdym człowieku. Pasjonat i badacz procesów autokreacji i socjokreacji. Ponad 20 lat doświadczeń, studiów, praktyki terapeutycznej i społecznej. Bogate doświadczenia w obszarze praktyki muzycznej i teatralnej.
Kontakt: Bogdan Oś, czlowiek.bo@gmail.com; tel. 48609725360

🍀Koszt dwudniowych warsztatów £120

🍀Zaliczka £50 do (10.10.2018)
na konto:
Wioleta Kalka
Lloyds Bank
77-91-23
77059660

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty🍀

Organizator: Wioleta Kalka

Zapisy: Wioleta Kalka

email: wiolasilva77@gmail.com
Tel: 07568449374

Szczegóły

Start:
20 października 2018 - 10:00
Koniec:
21 października 2018 - 17:00
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/events/214799475910005/?active_tab=about

Organizator

Wioleta Kalka
Telefon:
07568449374
Email:
wiolasilva77@gmail.com

Miejsce

Londyn
Londyn, + Google Map